skip to Main Content
Trenere & Oppmann
Lag/ funksjon: Navn: E-post: Mobil:
Ballskolen (født 2018) Oppstart  tidligst jan 2023 leder@havdur.no
Ballskolen (født 2017)
Trener jenter Linn Albrigtsen linn.albrigtsen@gmail.com 98487799
Trener jenter Eivind Koppang eivindkoppang@hotmail.com 99239260
Trener jenter
Trener jenter
Trener gutter Kjetil Kleiven kleiven66@hotmail.com 41289966
Trener gutter Siv Maren Byberg siv_maren@hotmail.com 40470805
Trener gutter
Trener gutter
Jenter 6 (født 2016)
Trener Lene Soldal lene_eriksen84@hotmail.com 90866762
Trener Ann Malena Tjelta annmalenatjelta@hotmail.no 45484320
Trener
Trener
Oppmann
Gutter 6 (født 2016)
Trener Katrine Landsnes katrine.landsnes@lyse.net 48083811
Trener
Trener
Trener
Oppmann
Jenter 7 (født 2015)
Trener
Trener
Trener
Oppmann Øyvind Dagsland dagsland@lyse.net 91343183
Gutter 7 (født 2015)
Trener Veronica Stangeland v_stangeland@hotmail.com 94973930
Trener June Borsheim june.b.lauridsen@lyse.net 95147652
Trener  Modestas Gricius modestasgricius@gmail.com 96730440
Oppmann
Jenter 8 (født 2014)
Trener Helle Klepp helle_klepp@hotmail.no 97504335
Trener
Trener
Trener
Trener Brian Solli brian@digilean.com 92622062
Oppmann Kine Mellegaard kine.hansen1@gmail.com 41366537
Gutter 8 (født 2014)
Trener Christin H. Løland christin_heffernan@hotmail.com 92288802
Trener Siv Maren Byberg siv_maren@hotmail.com 40470805
Trener
Trener
Oppmann Hege Aksland aksland.hege@gmail.com 45038223
Jenter 9 (født 2013)
Trener Kjersti Skei kjerstiskei@hotmail.com 92429818
Trener Nina Jentoft Andersson nina@d-danielsen.no 91809533
Oppmann/trener Linda-Merete Antonsen linda.merete.antonsen@gmail.com 97433498
Jenter 10 (født 2012)
Trener Mona Eriksen monaeriksen85@gmail.com 93246196
Trener Helene Bjørnstad helene_kv@hotmail.com 91388064
Trener Jone Hamre jonehamre@hotmail.com 97649727
Oppmann Øyvind Dagsland dagsland@lyse.net 91343183
Gutter 10 (født 2013, 2012, 2011)
Trener Helle Klepp helle_klepp@hotmail.no 97504335
Trener Lene Soldal  lene_eriksen84@hotmail.com 90866762
Trener/oppmann Ann-Evy Helleberg aehelleberg@hotmail.com 93448719
Jenter 11 (født 2011)
Trener Veronica Stangeland v_stangeland@hotmail.com 94973930
Trener Hans Erik Hovland hassehovland@gmail.com 95841743
Oppmann Siri Gloppen sggjersdal@gmail.com 47079664
Jenter 12 (født 2010)
Trener Mona Eriksen  monaeriksen85@gmail.com 93246196
Trener Lene Soldal lene_eriksen84@hotmail.com 90866762
Trener Siv Maren Byberg siv_maren@hotmail.com 40470805
Trener John Helge B. Anderssen johberntsen@gmail.com 41482773
Oppmann Tone Eriksen toneseriksen@gmail.com 41689609
Gutter 13 (født 2010, 2009,2008)
Trener Kenneth Vik kenneth.vik@brannsr.no 99392759
Trener Sascha Baarck sascha.baarck@web.de 91709424
Oppmann Linn Albrigtsen linn.albrigtsen@gmail.com 98487799
Jenter 13 (født 2009)
Jenter 14 (født 2008)
Trener Audrius Talacka audriustalacka@gmail.com 93935676
Trener
Trener
Oppmann 09 Ingrid Haukåssveen eveline@hotmail.no 47232982
Oppmann 08 Gro Haram gro_haram@hotmail.com 45218345
Damelag:
Trener Kathleen Tveit kathleen.tveit@gmail.com 90926576
Trener Veronica Stangeland
Oppmann Katrine Landsnes katrine.landsnes@lyse.net 48083811

 

Intern booking av Dysjalandshallen fredager:
(Håndballkamper går foran treningskamper og trening, men utenom er det først ut)

Kalender Dysjalandshallen