Skip to content

Leder 
David Opdahl Sanne
leder@havdur.no
952 71 937

Nestleder
Jone Hamre
jone.hamre@technipfmc.com
Mobil:976 49 727

Stangeland Arena 
Booking møterom eller hallen.
Mail: Daglig_leder@havdur.no

Daglig leder
Linda Krohn Reke
daglig_leder@havdur.no
mob 930 36 341
Kontortid i Stangeland Arena:
Mandag-tirsdag-onsdag.

Økonomi /Regnskaps Firma:
TOTAL ØKONOMISTYRING AS

 

Leder Håndball
Thomas Jacobsen
leder@handball.havdur.no
988 93 490

Leder Fotball
Alexander Eriksen
leder@fotball.havdur.no
454 24 765

Styremedlem 
Mona Storegraven
mona_tornes@hotmail.com
40 47 91 21

Styremedlem
Vibeke Ø Lunde
vibeke86@icloud.com
93 09 38 53

Kontaktperson:
Havdur Ballskole for barn f. 2018

Veronica Stangeland mob:949 73 930

Havdur Ballskole for barn f. 2017
Linn Albrigtsen

Barneidrettsansvarlig
Heidi Sundvoll Dale
hsundvoll@gmail.com
91 60 06 35

Utleie Havdurhuset
Espen Østigard
espen.ostigard@lyse.net
924 57 509

Forumdugnadskoordinator
Stian Vartdal
stianvartdal@hotmail.com
472 53 872

Dugnadsansvarlig: Dragefestivalen
Venke Byberg
dugnadsansvarlig@handball.havdur.no
907 66 530

 

 

Valgkomiteen:
Leder: Tor Kåre Jordbrekk
Mobil: 905 63 896
Medlem: Janne Stangeland Rege
Mobil: 469 08 682
Medlem: Steinar Rasmussen
mobil: 992 32 622

Kontrollutvalget:
Leder: Bernt Høyland.
Mobil: 990 90 549