skip to Main Content

Treningstidene for sesongen

Trenere & Oppmann
Lag/ funksjon: Navn: E-post: Mobil:
Ballskolen (født 2016) Leder Havdur leder@havdur.no
Jenter 6 (født 2015)
Trener Kristin Ringsby kri@norog.no 97530059
Trener Kathleen Tveit kathleen.tveit@gmail.com 90926576
Trener/Oppmann Hanne Linn Tolleshaug hltolleshaug@gmail.com 94890591
Gutter 6 (født 2015)
Trener Veronica Stangeland v_stangeland@hotmail.com 94973930
Trener June Borsheim june.b.lauridsen@lyse.net 95147652
Trener Modestas Gricius modestasgricius@gmail.com 96730440
Oppmann Adriana Stokkeland adrianastokkeland@yahoo.com
Jenter 7 (født 2014)
Trener Helle Klepp helle_klepp@hotmail.no 97504335
Trener Brian Solli  brian@digilean.com 92622062
Oppmann
Gutter 7 (født 2014)
Trener Christin H. Løland christin_heffernan@hotmail.com 92288802
Trener Bjørnar Voll-Stangeland bjornarsveen@hotmail.com 97886529
Trener Siv Maren Byberg siv_maren@hotmail.com 40470805
Trener Aleksander Pettersen alekspett@gmail.com 41417996
Oppmann Hege Aksland aksland.hege@gmail.com 45038223
Jenter og gutter 8 (født 2013)
Trener/oppmann Linda-Merete Antonsen linda.merete.antonsen@gmail.com 97433498
Trener Nina Jentoft Andersson nina@d-danielsen.no 91809533
Trener Kjersti Skei kjerstiskei@hotmail.com 92429818
Jenter 9 (født 2012)
Trener Jone Hamre jonehamre@hotmail.com 97649727
Trener Mona Tjelta Eriksen monaeriksen85@gmail.com 93246196
Trener Helene Bjørnstad helene_kv@hotmail.com 91388064
Oppmann Øyvind Dagsland dagsland@lyse.net 91343183
Gutter 9 (født 2012)
Trener  Helle Klepp helle_klepp@hotmail.no 97504335
Trener Lene Soldal lene_eriksen84@hotmail.com 90866762
Trener/ oppmann Ann-Evy Helleberg aehelleberg@hotmail.com 93448719
Jenter 10 (født 2011)
Trener Veronica Stangeland v_stangeland@hotmail.com 94973930
Trener Ragnar Tjessem r.tjessem@lyse.net 41234141
Oppmann Laila Lønning aeap@me.com 92055048
Gutter 10 (født 2011)
Trener Kenneth Vik kenneth.vik@brannsr.no 99392759
Oppmann Marit Husebø marith001@hotmail.com 92491501
Jenter 11 (født 2010)
Trener Mona Eriksen monaeriksen85@gmail.com 93246196
Trener Lene Soldal lene_eriksen84@hotmail.com 90866762
Trener John Helge Berntsen Anderssen johberntsen@gmail.com 41482773
Trener Siv Maren Byberg siv_maren@hotmail.com 40470805
Oppmann
Gutter 11 (født 2010)
Trener Kenneth Vik kenneth.vik@brannsr.no 99392759
Hjelpetrener Line Strømstad
Oppmann Gro Holmebakken gro.holmebakken@norconsult.com 94470850
Jenter 12 (født 2009)
Trener Kariann Fotland kafotland@hotmail.com 92888296
Trener  Sylwia Mosti sylwia.nor@gmail.com 97774584
Oppmann Ingrid Haukåssveen eveline@hotmail.no 47232982
Gutter 12 (født 2009)
Trener Kenneth Vik kenneth.vik@brannsr.no 99392759
Trener Sascha Baarck sascha.baarck@web.de 91709424
Oppmann Linn Albrigtsen linn.albrigtsen@gmail.com 98487799
Jenter 13 (født 2008)
Trener Helle Klepp helle_klepp@hotmail.no 97504335
Trener John Helge Berntsen Anderssen johberntsen@gmail.com 41482773
Trener Camilla Marvik cami77@gmail.com 97076415
Hjelpetrener Gry Klingsheim Vigdel gry.vigdel@lyse.net 90881797
Oppmann Gro Haram gro_haram@hotmail.com 45218345
Gutter 13 (født 2008)
Trener Ann-Evy Helleberg aehelleberg@hotmail.com 93448719
Oppmann Anita Oftedal Klausen ao.klausen@lyse.net 97657748
Jenter 15 (født 2006/2007)
Trener Jens Thore Jensen jens_thore_jensen@hotmail.com 41559257
Trener Jakob Marthinsen jakma79@gmail.com 40515557
Oppmann
Jenter U-20
Trener Audrius Talacka 93935676
Oppmann Tone Sømme Heske tone1971@lyse.net 45036251
Oppmann Liv Heidi Reke liv.heidi.reke@laerdal.com 41234176
Damer:
Trener Kathleen Tveit kathleen.tveit@gmail.com 90926576
Trener Kristine Stokka kstokka91@gmail.com 90930047
Trener
Oppmann Katrine Landsnes katrine.landsnes@lyse.net 48083811

 

Intern booking av Dysjalandshallen fredager:
(Håndballkamper går foran treningskamper og trening, men utenom er det først ut)

Kalender Dysjalandshallen

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]